Меню сайта

Календарь
«  Май 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Регистрация

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

СВІТЛОВОДСЬК СВЕТЛОВОДСК КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ БУХГАЛТЕРІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА
         МИ ПРЕДСТАВЛЕННІ В ВАШОМУ РЕГІОНІ
     ЛІЦЕНЗІЙНИЙ КОД  "35133 - УК" БУХГАЛТЕРІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО 

ПІДПРИЄМСТВА ДЛЯ УКРАЇНИ1. Автоматизація бухг. і податкового обліку Фермерського ГосподарстваСільськогосподарського Підприємства, ТОВ, ЗАТ, ВАТСпільного під-ства з іноземним капіталом та інші;
2. Автоматизація бухг. і податкового обліку декількох Фермерських чи Сільськогосподарських підприємств одночасно (кількість підприємств необмежена).


АВТОМАТИЗОВАНІ НАСТУПНІ ДІЛЯНКИ ОБЛІКУ:

Облік в рослинництві. Введено поняття "технологічні операції". Всі документи по реєстрації факту виконаних робіт накопичують дані в розрізі типових технологічних операцій. У програму вводиться структура посівів, можливо графічне представлення схеми полів. Витрати на підготовку виробничої діяльності накопичуються в розрізі полів, культур і статей витрат. Реалізований механізм розподілу витрат пропорційно площі полів, аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості.    

Облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайовиків). Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань. Виплата проводиться всіма можливими способами: безготівковими, готівкою, готовою продукцією, товарами. Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань    

Облік тваринництва. Тварини враховуються в сумовому обліку, в головах, у живій вазі. У бухгалтера є можливість відобразити в системі всі господарські операції з обліку тварин від приплоду до забою.    

Облік птахівництва. Документи для ведення тваринництва повністю підходять для ведення птахівництва. Особливістю птахівництва являється наявність інкубаторія. Для роботи з інкубаторієм призначенні окремі документи: 
- Закладка яєць в інкубаторій;
- Облік інкубаторія.

Облік транспорту і сільгосптехніки. У програмі фіксуються шляхові і облікові листи, ведеться облік палива, показань спідометра і залишків у баках, розрахунок витрати палива за нормами, виконується розрахунок відрядної зарплати. Крім того, є можливість проаналізувати витрати на содержаниемашинотракторного парку водіїв, механізаторів та їх помічників.   

Облік основних засобів, нематеріальних і малоцінних активів.  Облік основних засобів, нематеріальних і малоцінних активів ведеться відповідно до НСБО 7 "Основні засоби", НСБО 8 "Нематеріальні активи", НСБО 9 "Запаси".  Для основних засобів і нематеріальних активів автоматизовані такі основні операції як: надходження, ухвалення до обліку, нарахування амортизації, модернізація, передача, списання, інвентаризація. Можливий розподіл сум нарахованої амортизації за місяць між декількома рахунками або об'єктами аналітичного обліку. Для основних засобів, що використовуються сезонно, можливе застосування графіків нарахування амортизації.  Для малоцінних активів автоматизовані операції передачі в експлуатацію і списання з експлуатації.  

Облік переробки та допоміжних виробництв реалізований з можливістю розрахунку фактичної собівартості і аналізу структури собівартості готової продукції.  

Облік біологічних активів. Реалізований стандарт №30. Ведення довідника біологічних активів. Оприбуткування незавершеного виробництва рослинництва. Переоцінка біологічних активів.

Облік матеріально-виробничих запасів. Облік товарів, матеріалів і готової продукції реалізований згідно НСБО 9 "Запаси" і методичним вказівкам по його застосуванню. Підтримуються наступні способи оцінки матеріально-виробничих запасів при їх вибутті: по середній собівартості; за собівартістю перших за часом придбання матеріально-виробничих запасів (спосіб ФІФО); за ціною продажу із застосуванням середнього відсотка націнки (для роздрібної торгівлі).  Для підтримки способів оцінки ФІФО на рахунках обліку матеріально-виробничих запасів ведеться партійний облік. Різні способи оцінки можуть застосовуватися незалежно для бухгалтерського і податкового обліку і для кожної організації. 

Управління складом. Автоматизована робота складу. Ведення обліку по ордерній системі.Формування набору звітів користувача. Контроль роботи персоналу складу.

Облік торговельних операцій.  Автоматизований облік операцій надходження і реалізації товарів і послуг. При продажу товарів виписуються рахунки на оплату, оформляються накладні і податкові накладні. Всі операції по оптовій торгівлі враховуються в розрізі договорів з покупцями і постачальниками.
Для роздрібної торгівлі підтримується як оперативне відображення роздрібної реалізації, так і відображення продажів за результатами інвентаризації. Товари в роздробі можуть враховуватися за покупними або за продажними цінами.

Аналіз затрат, розрахунок собівартості готової продукції. В програмі реалізована можливість введення структури планової собівартості готової продукції по любому напрямку діяльності. Система автоматично формує випуск готової продукції в плановій вартості. Присутня можливість зрівняти фактичну собівартість готової продукції з плановою.

Облік інших витрат. Ведеться в розрізі підрозділів, об'єктів (номенклатурних груп) і статей витрат. Реалізований механізм розподілу і аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості готової продукції.    

Облік розрахунку заробітної плати і кадрів, розширені можливості. Ведення кадрового обліку; система гнучкого настроювання видів і груп розрахунків; розрахунок лікарняних, відпускних. Формування стандартних і регламентованих звітів. Виплата розрахованої заробітної плати може проводиться, як через касу підприємства, через картку банку, так і послугами, товарами та готовою продукцією.

Бухгалтерський і податковий облік. За допомогою "1С: Підприємство 8. Бухгалтерії сільськогосподарського підприємства для України" можна вести бухгалтерський і податковий облік господарської діяльності декількох підприємств як окремо, так і в загальній інформаційній базі (причому в ролі окремих організацій можуть виступати індивідуальні підприємці). Це зручно, якщо їх господарська діяльність тісно пов'язана між собою: можна використовувати загальні списки товарів, контрагентів (ділових партнерів), працівників, місць зберігання і т.д., а обов'язкову і спеціалізовану звітність формувати роздільно.

Облік банківських і касових операцій.  Реалізовано облік руху готівкових і безготівкових грошових коштів і валютних операцій. Підтримується введення і друк платіжних доручень, прибуткових та видаткових касових ордерів. Автоматизовані операції по розрахунках з постачальниками, покупцями і підзвітними особами, внесення готівки на розрахунковий рахунок і отримання готівки по грошовому чеку, придбання і продаж іноземної валюти, виплаті (перерахуванню) заробітної плати, перерахуванню податків і внесків із заробітної плати. При відображенні операцій суми платежів автоматично розбиваються на аванс і оплату. На підставі касових документів формується касова книга встановленого зразка.

Облік розрахунків з контрагентами. Облік розрахунків з постачальниками і покупцями можна вести в гривнях та іноземній валюті. Курсові різниці по кожній операції розраховуються автоматично. Розрахунки з контрагентами можна вести за договором в цілому або з вказівкою конкретних документів розрахунків. Спосіб ведення розрахунків визначається окремо для кожного договору. 

Крім можливостей, обумовленні галузевими особливостями ведення діяльності, рішення включає функції типової програми "1С:Бухгалтерія 8".

Робота з розрізненими інформаційними структурами

Підтримка різних схем оподаткування 
Стандартні бухгалтерські звіти 
Завершальні операції місяця
Регламентована звітність
 ... та інше, далі бажано ознайомитись із демонстраційною інформаційною базою.ЗАПИС 
НА ДЕМОНСТРАЦІЮ, КОНСУЛЬТАЦІЮ
       
  • Щоб отримати повну і вичерпну відповідь про "Купить 1С", спочатку потрібно заповнити форму "Запис на демонстрацію, консультацію".
  • Заповнення форми "Запис на демонстрацію, консультацію", що знаходиться в меню сайта на першому місці, триває 3-5 хв.    
  • Після отримання заповненої форми наші менеджери її опрацюють і передзвонять Вам із  конкретною пропозицію.
  • Після запису надається можливість ознайомитись з сучасною ліцензію програмою "1С Підприєство 8". 
  • Перейти на сторінку  "ЗАПИС НА ДЕМОНСТРАЦІЮ, КОНСУЛЬТАЦІЮ".

КУПИТЬ 1С: 
Моб.: 098-538-11-72 (Kyivstar)099-533-75-69 (МТС), 063-53-83-83-2 (Life)
E-mail: Buh.oblik.1C@i.ua  
Copyright MyCorp © 2021
Бесплатный хостинг uCoz