Меню сайта

Календарь
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Регистрация

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

КУПИТЬ 1С ЛУГАНСЬК АРТЕМІВСЬКИЙ РАЙОН  БУХГАЛТЕРІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА
         МИ ПРЕДСТАВЛЕННІ В ВАШОМУ РЕГІОНІ
     ЛІЦЕНЗІЙНИЙ КОД  "35133 - УК" БУХГАЛТЕРІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО 

ПІДПРИЄМСТВА ДЛЯ УКРАЇНИ1. Автоматизація бухг. і податкового обліку Фермерського ГосподарстваСільськогосподарського Підприємства, ТОВ, ЗАТ, ВАТСпільного під-ства з іноземним капіталом та інші;
2. Автоматизація бухг. і податкового обліку декількох Фермерських чи Сільськогосподарських підприємств одночасно (кількість підприємств необмежена).


АВТОМАТИЗОВАНІ НАСТУПНІ ДІЛЯНКИ ОБЛІКУ:

Облік в рослинництві. Введено поняття "технологічні операції". Всі документи по реєстрації факту виконаних робіт накопичують дані в розрізі типових технологічних операцій. У програму вводиться структура посівів, можливо графічне представлення схеми полів. Витрати на підготовку виробничої діяльності накопичуються в розрізі полів, культур і статей витрат. Реалізований механізм розподілу витрат пропорційно площі полів, аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості.    

Облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайовиків). Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань. Виплата проводиться всіма можливими способами: безготівковими, готівкою, готовою продукцією, товарами. Реалізований автоматичний розрахунок нарахувань і утримань    

Облік тваринництва. Тварини враховуються в сумовому обліку, в головах, у живій вазі. У бухгалтера є можливість відобразити в системі всі господарські операції з обліку тварин від приплоду до забою.    

Облік птахівництва. Документи для ведення тваринництва повністю підходять для ведення птахівництва. Особливістю птахівництва являється наявність інкубаторія. Для роботи з інкубаторієм призначенні окремі документи: 
- Закладка яєць в інкубаторій;
- Облік інкубаторія.

Облік транспорту і сільгосптехніки. У програмі фіксуються шляхові і облікові листи, ведеться облік палива, показань спідометра і залишків у баках, розрахунок витрати палива за нормами, виконується розрахунок відрядної зарплати. Крім того, є можливість проаналізувати витрати на содержаниемашинотракторного парку водіїв, механізаторів та їх помічників.   

Облік основних засобів, нематеріальних і малоцінних активів.  Облік основних засобів, нематеріальних і малоцінних активів ведеться відповідно до НСБО 7 "Основні засоби", НСБО 8 "Нематеріальні активи", НСБО 9 "Запаси".  Для основних засобів і нематеріальних активів автоматизовані такі основні операції як: надходження, ухвалення до обліку, нарахування амортизації, модернізація, передача, списання, інвентаризація. Можливий розподіл сум нарахованої амортизації за місяць між декількома рахунками або об'єктами аналітичного обліку. Для основних засобів, що використовуються сезонно, можливе застосування графіків нарахування амортизації.  Для малоцінних активів автоматизовані операції передачі в експлуатацію і списання з експлуатації.  

Облік переробки та допоміжних виробництв реалізований з можливістю розрахунку фактичної собівартості і аналізу структури собівартості готової продукції.  

Облік біологічних активів. Реалізований стандарт №30. Ведення довідника біологічних активів. Оприбуткування незавершеного виробництва рослинництва. Переоцінка біологічних активів.

Облік матеріально-виробничих запасів. Облік товарів, матеріалів і готової продукції реалізований згідно НСБО 9 "Запаси" і методичним вказівкам по його застосуванню. Підтримуються наступні способи оцінки матеріально-виробничих запасів при їх вибутті: по середній собівартості; за собівартістю перших за часом придбання матеріально-виробничих запасів (спосіб Ф