Меню сайта

Регистрация

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » Гостевая книга [ Добавить запись ]

Имя *:
Email *:
Город:
Все смайлы
Код *:

Страницы: 1 2 3 4 »
Показано 1-30 из 109 сообщений
+1  
109. Світлана бухгалтер ФГ "ІЛОНА"   (09.12.2013 15:09)
Доброго дня!
Сьогодні передзвонив менеджер Геннадій і попросив написати відгук, на що я з задоволенням даю згоду.
Мені поставили задачу знайту по інтернету постачальника 1С, вибірючи між ціною і акційними пропозиціями я вибрала постачальника Компанію Абвіс. Дійсно я розмовляла з декількома постачальниками 1С, так практично в усих потрібно окремо платити за навчання курсу "1С Підприємство 8", в Компанії Абвіс цей курс надають безкоштовно.
Так як працюють в Компанії Абвіс все супер, перед встаноленням 1С через інтернет програмісти навели порядок в компютері і зробили необхідні налаштування, далі відбулась установка самої програми.
Я усим дуже задоволена, за допомогою навчального матеріала навчаємось працювати в програмі "Бухгалтерія для с-г підприємства", програма дуже цікава і не така складна як ми думали.
Рекомендую купувати програму 1С саме в Компанії Абвіс не пожалкуєте, будете задоволені як і ми!
| Город: м.Охтирка Сумська область

+1  
108. Александр (ФОП)   (01.12.2013 15:59)
Добрый день!
Вчера прислали сообщение с просьбой написать отзыв, нет проблем, сегодня выходной, можно и написать, тем более, что я остался очень довольный.
У нас два магазина, решили автоматизировать продажи, нам интересно было установить программу и торговое оборудование в самом магазине и у себя в кабинете.
Поставщика 1С искали по интернету, выбор огромный, сначала выбрали 3 поставщиков, с ними и вели переговоры, свой выбор оставили на Компании АБВИС. Почему остановились на Компании АБВИС, все очень просто, у них шикарные акции, другие поставщики не предлагают такого даже и близко. Также нас интересует желание доработать программу под наши нужды, они тут тоже на высоте, сказали, что все без проблем. В итоге мы купили программу "Управление Торговлей" и две лицензии на два компьютера, заплатили цену производителя, сама программа 3600 грн. и каждая лицензия 1440 грн. и плюс много подарков по акции, мы очень довольные своим выбором.
Огромный привет ст. менеджеру Геннадию!!! Желаем Вам успехов и много клиентов!!!
| Город: г.Прылукы Черниговская область

+1  
107. Жана ФГ "ДОБРОБУТ ПЛЮС"   (14.08.2013 17:44)
Привіт!
Програму "Бухгалтерія с-г підприємства - мережева на 5 робочих місць" я купила по рекомендації знайомої, яка працює в податковій.
Вона сказала, що багато фермерських господарств купують с-г програму саме в них, так як в них найкрайщі акційні пропозиції. Мені сподобалось те, що дійсно купуючи програму я отримую в подарунок дуже багато пропозицій, розпочинаючи від коплексу навчання і закінчуючи електронним ящиком.
Ми залишились дуже задоволені усим, тому я рекомендую звернутись саме до Компанії АБВІС.

salute
| Город: ТЕРНОПІЛЬ м. ПОЧАЇВ

0  
106. Вікторія ТОВ "ПРОМІНЬ"   (14.08.2013 12:37)
Привіт!
Планували купить 1С в м. Очаків, але вирішили подивитись пропозиції по інтернету. Під час перегляду пропозицій найбільше нам сподобалось як працюють в Компанії АБВІС, тому вирішили купувати у них програму "Бухгалтерія для України- мережева версія". На днях нам встановили програму, ми усим дуже задоволені.
Якщо ви ведете пошуки і планує купити програму 1С, рекомендую звернутись до працівників Компанії АБВІС.
biggrin
| Город: обл.Миколаївська м.Очаків

+2  
105. Андрій ФОП Андрійчено А.С.   (20.06.2013 12:36)
Доброго дня!

Настала потреба купити програму 1С в м.Фастів, але не знайшов пропозиції в нас в місті, порекомендували зайти на сайт Компнаії Абвіс, сказали, що це велика і стабільна компанія. Знайти їх було дуже легко, в пошуковий рядок Гугла ввів назву "Абвіс" і все зайшов на сайт. Зайшов на сайт і перезвонив на моб. 098-538-11-72, мене попросили записатись на співбесіду, що я зробив. Далі мені перезвонили, спочатку менеджер Віталій, потім ст. менеджер Геннадій, вислухали мене і запропонували купить програму "Управління торгівлею", сказали, що для мене це ідеально підходить.
Далі я проплатив кошти і програму встановили, я усим дуже задоволений, все було швидко і професійно.
Рекомендую звернутись до Компанії Абвіс, усім привіт!
Ответ: Спасибі за красивий відгук, від вас приємно отримати письмову подяку.
З повагою колектив Компанії АБВІС
| Город: Фастів, Київська область

+2  
104. Ніна Василівна (гол.бухгалтер) ТОВ СКВИРАПЛЕМРИБГОСП   (22.01.2013 19:26)
Доброго дня!
Попросили написати своє враження про Компанію АБВІС.
Наше знайомство із менеджером Геннадієм відбулось випадково влітку, вони шукали якесь підприємство в нашому селищі і зустріли мене, в процесі розмови я почула, що вони займаються повністю 1С, вирішила взяти у них візитку.
Восени наше підприємство вирішило купити нову програму 1С Підприємство 8.2, маючи візитку я передзвонила і отримала консультацію.
Сподобалось те, що вони безкоштовно встановлюють програму і безкоштовно надають навчальний комплекс, для мене це було основне.
Часто як буває, встановили програму, а потім говорять доплатіть за встановлення і за навчання, а тут чітко і професійно сказали, що нічого доплачувати не потрібно.
Вразило те, що це дійсно професіонали своєї справи, я часто була зайнята і не мала часу даже передзвонити, інші уже б забули про мене, а працівники Компанії АБВІС навпаки самі дзвонять і кожний раз пропонують зробити ту чи іншу роботу, так як встановлення йде комплексно не тільки програми а і усих сервісів, то роботи для них дуже багато.
На сьогоднійшній день, даже враховуючи мою постійну зайнятість, працівники Компанії АБВІС уже встановили програму 1С Підприєство 8, провели повністю налагодження інформаційних баз, відправили нам усі навчальні заняття за 5 місяців, встановили сервіс "1С-ЗВІТ".
Працювати з працівниками Компанії АБВІС одне задоволення, також вразило те, що вони запропонували все встановлення провести через інтернет, для мене це було нове, але нічого дуже швидко звикла, зрозуміла, що це дійсно зручна річ, враховуючи що я постійно зайнята, встановлення відбувалось часто спонтанно, в результі і мені було добре і їм зручно працювати.
Пропрацювавши деякий час з Компанією АБВІС, я зрозуміла, що це дійсно ті професіонали з якими я хочу мати постійні справи, тому ми в них вирішили ще купить одну додаткову ліцензію на ноутбук, антивірус і програму "Обмін даними мід 1С Підприємство 8 і системами Клієнт-Банк".
Бажаю успіхів працівникам Компанії АБВІС і мати тисячі хороших клієнтів, таких як ми.
Якщо ви шукаєте де купити програму 1С, рекомендую звернутись до КОМПАНІЇ АБВІС, не пожалкуєте!!!
Ответ: Велике спасибі за рекомендації!!!
Бережіть себе, завжди знаходьте час для відпочинку!
З повагою колектив Компанії "АБВІС"
| Город: Київська обл., Сквирський район

+1  
103. Тетяна Шевчук (ТОВ "Христинівка-продтовари")   (31.10.2012 17:06)
На даний час Компанія "АБВІС" виконала слідуюче:всановили програму "1С: Підприємство 8. Бухгалтерія для України", налаштували новий електронний ящик, прислали нам увесь 5 місячний курс навчання, встановили сервіс "1С-ЗВІТ", попутно встановлють необхідні додаткові програми.
Роботою поставщика Компанії "АБВІС" я залишилась повністю задоволена, а саме більше мені сподобалось працювати із менеджером Геннадієм, велике йому спасибі за все!
Усім привіт! Якщо шукаєте де купити програму 1С, звертайтесь до Компанії АБВІС не пожалкуєте!!!
Ответ: Велике спасибі за рекомендації, для нас дуже важливо!
Успіхів Вам у всьому!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Черкаська обл., м.Христинівка

+1  
102. Тетяна Шевчук (ТОВ "Христинівка-продтовари")   (31.10.2012 17:05)
На даний час бухгалтерія ведеться на 2 комп., з часом плануємо розширятись, добре що ст. менеджер Геннадій пояснив, що в даному випадку економніше купити мережеву програму, так як сплачуємо за дві ліцензії, а три ліцензії отримуємо безкоштовно. Не використанні ліцензії залишаються за нами, термін дії ліцензії не обмежений, тому можемо використати їх в любий час, саме головне, що установка їх теж буде безкоштовна.
Врахувавши все за і проти, ми купили мережеву програму "1С: Підприємство 8. Бухгалтерія для України на 5 користувачів", вартість її складає 5544 грн., дійсно ціна прийнятна, по відношенні до того, як би ми все купували окремо.
Ответ: Спасибі за продовження відгуку!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Черкаська обл., м.Христинівка

+1  
101. Тетяна Шевчук (ТОВ "Христинівка-продтовари")   (31.10.2012 17:04)
Привіт!
Я працюю гол. бухгалтером на підприємстві ТОВ "Христинівка-продтовари".
Поставщика 1С спочатку шукали через знайомих бухгалтерів але нічого цікаваго на знайшли, далі стала вести пошуки в інтернеті, розглядала пропозиції поставщиків по Черкаській і Київській області, найкраще мені сподобалось, як працює поставщик Компанія "АБВІС".
Найбільше приємно те, що поставщик Компанія "АБВІС" надає безкоштовне навчання платформи "1С:Підприємство 8", тому як інші поставщики продали програму, встановили і все, а далі самі викручуйтесь як можете.
Ответ: Спасибі за відгук!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Черкаська обл., м.Христинівка

+1  
100. Тетяна Шевчук (ТОВ "Христинівка-продтовари")   (31.10.2012 16:30)
happy
Ответ: Оригінальний відгук і смайлик красивий!
За це теж спасибі!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Черкаська обл., м.Христинівка

+1  
99. Іванна Фесик (ТОВ "Терра-Покуття Плюс")   (30.10.2012 17:10)
Цим відгуком я виражаю вдячність Компанії АБВІС, успіхів Вам і бажаю багато-багато, ну більше міліона таких вдячних клієнтів як ми!
Великий привіт ст. менеджеру Геннадію і велике спасибі за все!
clap :clap: clap
Ответ: Спасибі за подяку, Вам теж великий привіт!
Ви скільки написали відгуків, так ще ніхто не писав, велике дякую!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Івано-Франківська обл., м. Снятин

+1  
98. Іванна Фесик (ТОВ "Терра-Покуття Плюс")   (30.10.2012 16:53)
Якщо ви шукаєте поставщика 1С в вашому регіоні, я рекомендую звернутись до Компанії "АБВІС", їхні офіси знаходяться в Києві і в Київській області, але в кожній області у них є свої представники.
У весь обсяг робіт координує центральний офіс, а саме ст. менеджер Геннадій, керує грамотно і професійно. Договора, рахунки, консультації все йде через центральний офіс.
Як мені пояснив ст. менеджер Геннадій, це зроблено для того, щоб був порядок в документації, контролювались ціни і не зривались і не переносились дати установок і клієнт залишався задоволеним.
Так сталось і зі мною, я залишилась повністю задоволена, в усьому дійсно порядок і професіоналізм.
Ну ніби то все написала, старалась.
Ответ: Приємно, що ви усим задоволені, для нас це важливо!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Івано-Франківська обл., м. Снятин

+1  
97. Іванна Фесик (ТОВ "Терра-Покуття Плюс")   (30.10.2012 16:51)
Згадала, що в податковій вже не бажають приймати звіти через флешку, говорять, що це вчорашній день, тому бажають приймати вже електронні звіти, добре, що в програмі є сервіс "1С-ЗВІТ", за допомогою якого можна здавати ці звіти, до речі, це той самий M.E.Doc, тільки безкоштовний і в всатновленні, і в обслуговуванні.
Так нам вже встановили і завели ліцензію на сервіс "1С-ЗВІТ", чекаємо 1 (перше) листопада, це час коли розпочинається піврічне безкоштовне обслуговування нашої програми.
Ответ: Спасибі за продовження відгуку!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Івано-Франківська обл., м. Снятин

+1  
96. Іванна Фесик (ТОВ "Терра-Покуття Плюс")   (30.10.2012 16:51)
Ми замовили програму "1С: Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України", як була по прайсу вартість 5040 грн. так ми і заплатили.
На сьогднійшній день поставщик Компанія "АБВІС" повністю встановили програму "1С: Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України", налаштував інформаційні бази: основна, демо, учбова.
Зареєстрував нам новий електронний ящик, на який уже повністю відвантажили увесь учбовий матеріал, по акції ми повинні були отримати 4 місячний курс, але вони пішли на зустріч і відвантажили 5 місячний курс і все це безкоштовно, чим не приємно!
Ответ: Спасибі за приємні слова!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Івано-Франківська обл., м. Снятин

+1  
95. Іванна Фесик (ТОВ "Терра-Покуття Плюс")   (30.10.2012 16:49)
Доброго дня!
Ми представляємо ТОВ "Терра-Покуття Плюс", сільськогосподарське підриємтство.
Поставщика 1С шукали в інтернеті, найкраща пропозиція виявилась від Компанії "АБВІС".
Звичайно переживали, для мене пошуки поставщика 1С в інтернеті - це вперше, але цікава акція і професійна робота ст. менеджера Геннадія розвіяла усі сумніви.
Сподобалось те, що Компанія "АБВІС" надає безкоштовне навчання сучасної конфігурації "1С:Підприємство 8", а також виконує увесь об'єм робіт безкоштовно, а саме: установка, тестування, первинне налаштування, запуск програми і сервісів.
Перед проплатою ми отримали договір, рахунок, видаткову накладну із мокрою печаткою, далі після ознайомлення з документами ми перерахували кошти.
До речі,заплатили тільки за саму програму, інших доплат ми не робили, так як всі роботи по установкі і запуску були безкоштовні.
happy biggrin
Ответ: Спасибі за відгук!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Івано-Франківська обл., м. Снятин

+1  
94. Маша ТОВ "Гядт Агро"   (18.09.2012 17:00)
Доброго дня!

Я працюю бухгалтером на підприємтсві ТОВ "Гядт Агро", хочу добавити те, що увесь обсяг робіт поставщиком 1С виконаний професійно, даже проста річ як реєстрація нового електронного ящика і та виконана поставщиком, не говорячи, що також отримали заняття як професійно користуватись електронною поштою.
Всі реєстрації програми і сервісів виконанні поставщиком, а не нами, це приємно.
До установки поставщик Компанія Абвіс провів тестування програми і перевірку функціональних можливостей.
Простими словами ми заплатили гроші за програму, а поставщик провів всі необхідні роботи, щоб програма працювала відмінно.
Також під час встановлення встановили нову конфігурацію інформаційної бази, де вже враховані зміни в бухгалтерському обліку.
На даний час я вивчаю програму "1С:Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України", побажайте мені успіхів, а я побажаю вам.
Всім привіт!
Ответ: Бажаємо тобі і всьому колективу тільки успіхів, хай все погане обходить вас стороною!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Полтавська обл. м.Гребінка

+1  
93. Валентина Олександрівна ТОВ "Гядт Агро"   (18.09.2012 16:59)
Також хочу додати , що вже прислали практичну контрольну роботу №1 і відео як її робити, цікаво те, що термін здачі контрольної роботи не обмежений, як сказав менеджер Геннадій, контрольна робота потрібна не для оцінок, а для вивчення і повторення матеріалу, тобто для бухгалетра...
Тепер залишилось знайти час і можна розпочинати навчання.
Приємно, що є такі поставщики 1С, які не тільки продають програми а і допомагають їх освоїти.
Привіт спеціалістам Компанії Абвіс, успіхів вам!
Головний бухгалтер ТОВ "ГЧЯДТ АГРО" Валентина Олександрівна
Ответ: Спасибі за красивий відгук, Вам теж великий привіт!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Полтавська обл. м.Гребінка

+1  
92. Валентина Олександрівна гол.бухг. ТОВ "Гядт Агро"   (17.09.2012 15:41)
Доброго дня!
Я працюю головним бухгалтером на підприємстві ТОВ "Гядт Агро", хочу добавити те, що поставщик "Компанія Абвіс" уже надіслав нам навчання за цілий місяць вперед, це дасть змогу швидше пройти курс навчання платформи 1С:Підприємство 8. Ми вже отримали 13 занять, це курс розрахований на 4 неділи, заняття прийшли під індивідуальним паролем для нашого підприємства.
Перші заняття отримали на тему: "Електронна пошта" і "Платформа 1С: Підпрємство 8", "Створення нового користувача", "Настройка прав користувача", "Функції адміністрування", "Попередні налаштування правил ведення обліку", "Вибір режиму і вхід в систему" і так надалі.
Приємно те, що нікуди не треба їхати і нічого не потрібно писати, заняття повністю готові для вивчення, я таке бачу вперше.
Приємно, що є такі поставщики 1С, які не тільки продають програми, а і допомагають їх освоїти.
Ответ: Спасибі за приємні слова!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Полтавська область м.Гребінка

+1  
91. Людмила бухгалтер ТОВ "Гядт Агро"   (17.09.2012 15:19)
І ще хочу добавити до раніше надісланого відгуку,що після встановлення програми "1С:Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" встановили сервіс "1С-Звіт", самі зареєстрували, завели ліцензію і запустили, ми тільки заповнили реквізити.
Сьогодні встановили і запустили по головному рахунку програму "Обмін даними між "1С:Підприємство 8" і системами "Клієнт-Банк", правда у нас не один рахунок на підприємстві, а всіх буде 10 штук: головний, додатковий 2 депозитних, 2 поточних, карточний, зарплатний, соц.стр., спец. ПДВ, тепер стоїть задача як об'єднати і автоматизувати виписки цих рахунків в одній програмі.
Чекаємо на результат від програмістів виробника цієї програми.
Як і обіцяли всі встановлення програми і сервісів провели безкоштовно.
Якщо ви шукаєте грамотного поставщика, рекомендую звернутись до Компанії АБВІС,а особливо до менеджера Геннадія, не пожалкуєте!
Ответ: Спасибі за рекомендації!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Полтавська обл. м. Гребінка

+1  
90. Людмила бухгалтер ТОВ "Гядт Агро"   (17.09.2012 15:15)
Доброго дня!
Поставщика 1С шукали по інтернету, найцікавіша пропозиція була в Компанії "АБВІС".
Найбільше сподобалось те, що вони надають безкоштовно навчання і весь об'єм робіт по встановленні і налаштуванні програми і сервісів проводять безкоштовно.
На даний момент ми проплатили за програму "1С:Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" - 8640 грн. і за програму "Обмін даними між "1С:Підприємство 8" і системами "Клієнт-Банк" - 640 грн., сплатили все по рекомендованій ціні.
Програму як обіцяли встановили на протязі 1 неділі, встановлення провели по інтернету, не привично спочатку було, але потім сподобалось, перевага в тому, що не порушуючи процес роботи йде встановлення програми і сервісів.
Приємно те, встановлення проводили поетапно, тому ми працювали на роботі стабільно і не потрібно було брати усім вихідні, одним словом процес роботи не порушився.
Ответ: Спасибі за відгук!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Полтавська обл. м. Гребінка

+1  
89. Катерина Іванівна   (28.08.2012 12:14)
Доброго дня!
Поставщика 1С шукали виключно по інтернету, маючи сучасні технології пошуку, чому б ними і не скористатись.
Найкращі умови нам запропонували від Компанії Абвіс, набільше сподобалось те, що курс навчання терміном 5 міс. за 2400грн. нам надають безкоштовно, такої пропозиції ми не бачили ні в кого.
Перез тим, як виставить нам рахунок, представники Компанії Абвіс надіслали нам договір, виписку про реєстрацію, довідку із статистики, тому сумнівів відносно легітивності підприєства не було.
Після проплати, нам через 10 днів установили успішно програму, перед встановленням запропонували докупити ліцензійні антивіруси НОТ-32, пояснивши, що отримуємо абсолютний захист комп'ютера, відповідно і маємо заощадження коштів, так як не потрібно буде визивати декілька раз на рік майстра по комп'ютерам.
Купили ми програму "Бухгалтерія для України" 8 версія, по відношенні до 7 версії спочатку була не привична декілька днів, але потім за допомогою занять зрозуміли, що вона в декілька раз легша в роботі, от вам і сучасні технології.
Привіт колективу Компанії Абвіс, удачі Вам!
Ответ: Спасибі за приємні слова, Вам теж великий привіт!
Успіхів Вам у всьому!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Володимир-Волинський р-н., Луцьк

+1  
88. Володимир(заст.директора)   (27.08.2012 23:47)
Доброго вечора!
У нас на підприємстві розширився бізнес, точніше добавились види діяльності, відповідно в бухгалтерії збільшився обсяг робіт, постало питання або взяти ще двох бухглтерів, або купити нову бухгалтерську програму 1С.
В звязку з тим, що наш гол.бухгалтрер Ніна Павлівна теж за економію коштів, вирішили, що піднімемо зарплату нашим 2 бухгалтерам: головному і заступнику, а також купимо нову програму 1С.
Поставщика 1С Компанію Абвіс знайшли в інтернеті, після реєстрації на консультацію з нами зв'язався менеджер Геннадій і детально розповів яка програма нам потрібна, в чому її переваги.
Прийнявши до уваги спеціаліста 1С, а також те, що ми займаємся вирошування зернових та лісопильним виробництвом вирішили купити програму "Бухгалтерія с-г п-ва".
Нашим дівчатам найбільше сподобалось те, що навчання сучасної 8 версії поставщик надає безкоштовно, цікаво також те, що на навчання нікуди не треба їздити, навчальний матеріал і контрольні роботи надсилаються на електронну адресу нашої п-ва.
На даний час програму вже встановили, бухгалтера задоволенні, говорять, що в цій програмі є практично все, що їх цікавить.
Привіт Геннадію, спасибі за роботу, бажаю Компанії Абвіс процвітання!
Ответ: Спасибі за подяку і за слово "процвітання", в наш тяжкий час, це дуже потрібно!
Вам великий привіт!
З повагою колектив "Компанії"АБВІС"
| Город: Чернівецька обл., Новосельцький р-н.

+1  
87. Лариса (гл.бухг.)   (20.08.2012 20:25)
Добрый вечер!
Решили купить программу 1С в Чернигове, но ничего интересного не нашли, далее стали искать предложения в интернете, попали на сайт Компании АБВИС.
Нам сразу понравилось то, что они занимаються комплексно 1С: обучают, устанавливают, продают, настраивают программы 1С- это действительно высокий уровень профессионализма.
Мы сразу зарегистрировались и через несколько часов нам переозвонил ст. менеджер Геннадий и все расказал.
Понравилось то, что он сначала спрашивает, для чего нужна программа, чем занимаемся и так далее, после этого уже предложил несколько ватиантов, другие поставщики сразу предлагают, что подешвле и ничего толком не спрашивают...
Потом выслал на наш i-mail фукциональные особенности программ, ввиду того, что у нас фирма по оказанию услуг строительства, мы выбрали программу "Бухг. стрительной орг." за 3600 грн., хотя изачально планировали совсем другую программу.
На данный момент программу установленна и мы начали в ней работать, понятно что будет много вопросов по ней, но нам помагают.
Больльшое спасибо ст. менеджеру Геннадию!
Удачи Вам и вашему колективу!
| Город: г.Чернигов

+1  
86. Оксана   (20.08.2012 20:05)
Привіт!
Вирішила йти вчитись на курси 1С, так як шукаю роботу в Б.Церкві і куди не підеш, вимагають знання 1С.
Вирішила шукати курси 1С по інтернету, натрапила на сайт Компанії "АБВІС", перезвонила, трубку підняв менеджер, приставився Геннадієм, сказав, що потрібно спочатку зареєструватись.
Після реєстрації мені перезвонив той же менеджер і все подробно розповів, сподаболось найбільше те, що надають в подарунок ліцензійну програму 1С, це супер, я про це давно вже мріяла.
Попросили відсканувати паспорт, код і вислати скани на електронний адрес B.Zerkov@i.ua , далі вислали договір і рахунок на оплату.
Після оплати мені встановили програму 1С, до речі дійсно установка безкоштовно, майстер грошей не взяв, хотіли дати йому 20 грн., але він відмовився.
На даний час навчання вже розпочала, отримала перші 3 заняття, дуже зручно, що вони вже надруковані, нічого не потрібно писати, достатньо 30 хвилин на вивчення, економія часу колосальна.
Я задоволенна усим, так і як не бути задоволеним, програму встановили, заняття надрукували, що не розумію допомагають, все просто супер!
Якщо ви думаєте, куди йти вчитись на курси 1С, пропоную звернутись в Компанію Абвіс, не пожалкуєте!
| Город: с. Гребінки, Васильківський р-н.

+1  
85. Ірина (гол.бухгалтер)   (14.08.2012 16:34)
Доброго дня!
Вирішили купити програму 1С в м.Брусилів Житомирської області, але нічого цікавого не знайшли.
Далі поставщика програми 1С шукали в інтернеті, пропозицій багато, але всі одноманітні, ціни до речі всіх одинакові.
Найкращі умови нам сподобались в Компанії "АБВІС", головне вони надають навчання терміном 5 міс. по сучасній платформі 8.2, в інших ми не бачили таких пропозицій.
По акції за навчання присутня знижка, але в процесі переговорів, старший менеджер Геннадій запропонував отримати навчання безкоштовно, ми згодились, хто б відмовився.
Вияснилось, що умови акції постійно змінуюються кожного тижня, тому потрібно слідкувати уважно і вчасно приймати рішення.
Так же сталось із нами, раніше ми бачили, що навчання безкоштовне, а коли прийняли рішення, воно стало вже плтатне, але нам все-одно повезло, так як навчання надали безкоштовно.
На даний час программа встановленна, що цікаво, за встановлення, доставку, налаштування, запуск додаткових коштів не брали, ми заплатили тільки за саму програму.
Привіт колективу Компанії "АБВІС", особливий привіт Геннадію!
Бажаю отримати вам побільше цікавих клієнтів!!!
| Город: м.Брусилів, Житомирська область

+1  
84. Віктор (директор)   (09.08.2012 23:27)
Доброго вечора!
Наше підприємство вирішило закупити програму "Бухгалтерія с-г підприємства" на 4 комп"ютери, спочатку шукали поставщика у районному центрі м.Золотоноша, але в процесі переговорів нас не влаштувала ціна.
Системний адміністратор порекомендував найти постачальника по інтернету і дійсно пропозицій дуже багато, та і умови прийнятні.
Натрапили на Компанію Абвіс, їхні умови були накращі, бухгалтерам найбільше сподобалось те, що постачальник надає безкоштовно навчальні послуги по вивченні сучасної 8 версії.
В процесі переговорів в мене було дуже багато запитань, дівчина запропонувала передзвонити на моб.096-64-205-64 старшому менеджеру Генннадію, що я і зробив, після чого був вражений його професіоналізмом, на всі мої запитання він дав чітку відповідь, в мене не залишилось сумніву в надійності Компанії Абвіс.
На даний час програма встановленна на всі 4 компютера, встановлення програми відбулось по інтернету, для нас правда це було дійсно нове, але правду сказав Геннадіай: "маючи інтернет - потрібно мати від нього користь".
Процес роботи пішов, дівчата отримують заняття, наше підприємство дуже задоволене сервісом Компанії Абвіс.
Привіт Геннадію!
| Город: Черкаська область, м. Золотоноша

+1  
83. Наташа (ФОП)   (21.07.2012 18:35)
Доброго дня!
Я будую свій магазин, вирішили купити програму 1С Підприємство 8 на 2 компютери у м. Б.Церква, так як дане місто знаходитьсья до нас найблище.
Знайомий порекомендував звернутись до Компанії Абвіс, дав мобільний телефон поставщика програм 1С.
Під час розмови по телефону, мені надали всю інформацію стосовно установки, доставки, налаштування, я сплачую тільки за програму, все інше безкоштовно, це мені дуже сподобалось.
Найбільше мене вражило те, що вони надають безкоштовно навчання, як сказав мій знайомий, такого ніде не побачиш.
На даний час програма всановленна успішно і ми розпочали в ній працювати, велике дякую працівникам Компанії Абвіс!!!
| Город: Васильківський район

+1  
82. Оксана (головний бухгалтер)   (20.07.2012 21:45)
Доброго вечора!
Ми вирішили купити програму 1С Підприємство 8 в м.Біла Церква, телофонний номер побачили на стендах в ДПІ, передзвонили і домовились, що до нас приїде спеціаліст.
Під час зустрічі вияснилось, що до нас приїхав старший менеджер Геннадій, він запропонував цікаві умови співпраці, на які ми звичайно згодились.
Більшість пишуть, що вони надають безкоштовно навчання, так я хочу добавити, що це дійсно шикарне навчання, курси відпочивають...
Установили програму 1С безкоштовно і тепер ми в ній уже працюємо, заняття приходять кожної неділі, ви б бачили, які це заняття, просто супер!
Привіт Геннадію! Ви молодці!
| Город: м. Біла Церква

+1  
81. Світлана (ФОП)   (20.07.2012 21:34)
Доброго вечора!
Ми маємо 5 кіосків в м.Фастові, бухгалтерію вела сама вручну, вирішили автоматизувати бухгалтерський облік, знайомі порекомендували звернутись до Компанії Абвіс, яка працює по всій Київській області.
Перезвонили на моб. 096-64-205-64, нам представився Геннадій, сказав, що він старший менеджер, в процесі розмови запропонував зустрітись.
На зустріч приїхав до нас в м. Фастів і все на доступній мові розповів, найбільше сподобалось те, що їхня Компанія надає безкоштовно навчання, я чесно такого не зустрічала, зазвичай тобі установлять програму, а дальше, що хочеш те і роби з нею.
На даний час програма всановленна і я регулярно отримую заняття, усим дуже задоволена!!!
| Город: м. Фастів, Київська область

+1  
80. Іра (головний бухгалтер)   (13.06.2012 12:30)
Добрий день!
Ми раніше купували програму 1С в поставщика з м. Полтава, поставщик встановив нам програму і все, дальше що хочеш те і роби з нею...
Стали шукати в інтернеті курси 1С, в нашому регіоні курсі не має, найближче це близько 60 км. є курси в м. Полтава, але кожного дня, даже хай через день туди їздити, це дуже тяжко і затратно.
По інтернету знайшли сайт Компаніїї "АБВІС", ми і не знали, що існує сервіс на європейському рівні, вони продають програму і повністю безкоштовно навчають своїх клієнтів працювати з програмою, якби ми знали раніше про це...
Стосовно навчання в Компанії "АВБІС" і тут була здивована, вони повністю забезпечують усим необхідним усих, хто навчається на курсах: ліцензійна програма, надруковані спеціалістами заняття, консультації, супроводження, сервісне обслуговування - просто не віриться.
Усім привіт! Хто бажаєте купувати програму 1С, пропоную звернутись до Компанії "АБВІС", буде здивовані сервісом як і я!
| Город: Полтавська ,Карлівський, м.Карлівка


Copyright MyCorp © 2020
Бесплатный хостинг uCoz