Меню сайта

Регистрация

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » FAQ [ Добавить вопрос ]

      
     Заповнивши форму "Запис на консультацію" для нас означає, що це - серйозний клієнт, йому дійсно потрібна кваліфікована консультація.

Після заповнення форми "Запис на консультацію" клієнт отримує можливість:
1) Отримати повну консультацію по телефону;
2)
Отримати попередній підрахунок при купівлі програми або за курси 1С;
3) Ознайомитись по інтернету з програмою 1С;

4) Ознайомитись по інтернету з навчальним матеріалом;
5) Попередньо ознайомитись з умовами договору;
6) До підписання договору отримати рахунок на оплату;
7)
Отримати додаткову знижку(дивитись акції).


    Заповнення форми "Запис на консультацію" цілком безкоштовно і займає 3-5 хв.
Добавил: КОМПАНІЯ АБВІС (Germes)

    
      "Скільки коштує програма 1С?", таке запитання задають нам більшість відвідувачів сайту.
      Відповідаємо, для того щоб допомогти визначитись із програмою і дізнатись її ціну, нам спочатку потрібно дізнатись яка конкретно потрібна програма клієнту, для цього ми усіх просимо заповнити форму "Запис на консультацію", в якій потрібно дати первинну інформацію про себе і відповісти на декілька тестових запитань.
     Після того як отримаємо заповнену форму, ми зможемо визначитись, що краще запропонувати клієнту.
     Програм основного прайсу "1С Підприємство 8" більше 30 штук, а також більше 110 шт.спеціалізованих програм: сільське господарство, будівництво, управління офісом, автотранспорт, склад, елеватор, комбікормовий завод, отель, магазин, ресторан, салон красоти, аптека та інші спеціалізовані рішення, ще також є спільні проекти типу 1С- Рарус: "Ресторан, бар, кафе", "Альфа-Авто: Автосервіс, Автозапчастини, Автосалон" до 50 програм і того загальний прайс вміщує в собі більше 200 програм.
     Тому, щоб якісно допомогти клієнту, просимо усіх попередньо заповнити форму замовлення на сайті, що знаходиться в меню на першому місці, заповнюється 3-5 хв.    
      Щоб отримати повну і вичерпну відповідь на запитання: "Скільки коштують курси 1С", просимо спочатку записатись на консультацію, форма запису знаходиться в меню з лівої сторони сайта на першому місці, заповнюється 3-5 хвилин.
     Після отримання заповненої форми наші менеджери опрацюють її, врахують отриману первинну інформацію і передзвонять клієнту із конкретною пропозицію, ну і звичайно враховуємо усі побажання клієнта.
     Наш прайс підходить для більшості населення України, не залежно від віку і місця проживання, ми працюємо по всій території України.
      Головна вимога нашого навчання, у клієнта повинен бути комп'ютер і інтернет, швидкість інтернету нас не цікавить, достатньо і мінімальної.      

     Наші спеціалісти установлять, отримають ліцензію, налаштують, перевірять, проконсультують  і запустять програму "1С Підприємство 8.2".
     У нас дешевше вчитись, чим самому купить програму 1С Бухгалтерія 8, а потім додатково потрібно заплатити за доставку, установку, налаштування і т.д., порахуйте самі.
      Мінімальна вартість за навчання у нас становить 1080 грн., програма навчання називається "Перші кроки", вона підходить тим кому потрібні базові знання і негайно, працювати будуть скоріше всього продавцями, касирами в маркетах і звичайних магазинах.
      Далі йде програма "Початковий курс", цей курс навчання підходить тим, хто планує працювати менеджером, агентом, адміністратором і т. д.  
      "Повний курс"- ця програма навчання розрахована для тих хто буде працювати в бухгалтерії, ми звичайно пропонуємо пройти повний курс, звідки може клієнт знати на яку роботу він потрапить і що буде робити. Ціна залежить від того, з яким сервісним обслуговуванням вибере курс навчання.
       "Обємний курс" і "Індивідуальний курс" розрахований для спеціалістів які вже мають досвід роботи в 1С, але вони працювали раніше в старій версії.
         
   Оплата за програму відбувається тільки наперед, по прайсу вибіраємо собі програму, де вказані рекомендовані ціни, потім отримуєте на електронний ящик рахунок на оплату.
   Після оплати рахунку, квитанцію зберігаєте при собі, висилати її ні куди не потрібно, надходження коштів перевіряється програмою банк-клієнт.
   Після надходження коштів на рахунок Компанії "АБВІС" ми замовляємо відванатаження з центрального складу дистриб'ютора  програми 1С.
   Спочатку програму отримуємо ми, перевіряємо присутність усіх документів і з метою перевірки тестуємо програму, в разі виявлення недоукомплектовування чи помилок в роботі програми, приймає міри по їх усуненню, клієнт за це нічого не доплачує.
   Також в цей час проводимо усі реєстрації які необхідні для відмінної роботи програми: паперова і електронна реєстрація програми 1С, паперова і електронна реєстрація купона на безкоштовне піврічне сервісне обслуговування, електронна реєстрація сервісу "1С-Звіт", паперова реєстрація програми "Обмін даними між програмами "Банк-клієнт" і 1С Підприємство 8", електронна реєстрація електронного ящика і т.д.
   Після того, коли всі недоліки усуненні і проведенні усі необхідні реєстрації програму відправляємо клієнту для подальшої установки.


Добавил: КОМПАНІЯ АБВІС,АБВИС:КУПИТИ 1С, КУРСИ 1С (Germes)

  
    За курси 1С можна сплачувати двома варіантами:
 - сплатити всю суму і отримати суттєву знижку, також бувають додаткові знижки;
 - сплачувати в розстрочку, знижки відсутні, розмір розстрочки установлюється під час переговорів;

   Рахунок на оплату ми відсилаємо на електронний ящик клієнта, який повинен сплатити кошти по рахунку, після цього починається співпраця.
   Після отримання коштів на рахунок Компанії "АБВІС" проводиться доставка, установка, перевірка, налаштування і запуск програми 1С. Далі реєструємо електронний ящик і відправляємо на нього перші заняття, в процесі реєстрації і відправки занять, вчимо клієнта як користуватися електронним ящиком, відкривати і зберігати заняття.

Добавил: КОМПАНІЯ АБВІС,АБВИС:КУРСИ 1С (Germes)

В програмі 1С Бухгалтерія 8 можна вести слідуючий облік:
  - Банк;
  - Каса;
  - Покупка;
  - Продаж;
  - Склад;
  - Виробництво;
  - Зарплата;
  - Кадри;
  - Основні засоби;
  - Нематеріальні активи; 
  - Податковий облік;


При купівлі програми 1С Бухгалтерія 8, в комплект входить:
1) Фірмена упаковка 1С, на якій обов'язково наклеєна контрольна марка, яка вказує на те, що програмний продукт ліцензійний;
2) Установчий диск, з якого встановлюється програма і конфігурація;
3) Диск ІТС за один місяць - бонус;
4) Книги:
- "Руководство по установке и запуску"
- "Руководство пользователя"
- "Конфигурация "Бухгалтерия для Украины""
- "Руководство по ведению учета"
- "Конфигурирование и администрирование Часть №1"
- "Конфигурирование и администрирование Часть №2"
5) Локальний або мережевий ключ захисту;
6) Пів року (6 міс.) безкоштовне сервісне обслуговування:
- послуги лінії консультації;
- оновлення програми, конфігурації, усіх форм звітності;
- доступ до матеріалів сайта підтримки користувачів системи "1С:Підприємство;
7) Ліцензійна програма 1С Бухгалтерія 8;

          Ми відмовились від вечірнього навчання, досвід показав, що навчання 1С в групах це вже вчорашній день, ми пропонуємо за прийнятну ціну сучасне навчання по інтернету з повною комплектацією:
 1. Ліцензійна програма "1С Підприємство 8.2", останній реліз;
 2. Демонстраційно-інформаційна база ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємстві "Добро", створена для наведення прикладів спеціалістами компанії 1С;
 3. Надруковані спеціалістами кольорові заняття із картинками підсказками (писати під диктовку, переписувати, замальовувати нічого вже не потрібно);
 4. Практичні відеоуроки - ефективно виконують функцію викладача;
 5. Контрольні практичні роботи (перевірка і повторення набутих практичних знань в програмі 1С);
 6. Підсумковий практичний іспит (підсумок набутих практичних знань, хто здав контрольні роботи - звільняються від підсумкового іспиту);
 7. Доставка ліцензійної програми у будь-яке місто України;
 8. Встановлення програми "1С Підприємство 8.2" в любому місті України;
 9. Отримання ліцензії в програмі "1С Підприємство 8.2"
 10. Налаштування і перевірка програми "1С Підприємство 8.2"
 11. Консультування і запуск програми "1С Підприємство 8.2";
 12. Послуги лінії консультації та окремі заняття як користуватись даним сервісом;
 13. Постійне оновлення усіх форм звітності;Постійне оновлення програми;
 14. Постійне оновлення конфігурації;
 15. Доступ до матеріалів сайта підтримки користувачів системи 1С Підприємство 8;
 16. Відправлення пошти (договір, диск, диплом);
 17. Виготовлення пластикового диплому та додатку до нього;
 18. Безкоштовний електронний ящик та навчальний матеіал, як професійно користуватись електронною поштою - подарунок.
 19. Інтерактивний відео курс, CD диск - подарунок;
 20. Книги (2 шт.) - спеціальне видання для користувачів програми 1С Підприємство 8 - подарунок;
 21. Реєстрація програми 1С Підприємство 8: електронна та на паперова;
 22. Реєстрація на сайті підтримки користувачів програми 1С Підприємство 8;
 23. Реєстраційна анкета з унікальним реєстраційним номером, яка є основним доказом того, що Ви використовуєте ліцензійну версію продукту;   

   Щоб розпочати курси: 1С бухгалтерів потрібно надати копії паспорта і ідентифікаційного коду, підписати договір і сплатити завдаток вказаний в договорі.
   Після отримання завдатку клієнт отримує програму 1С Бухгалтерія 8 - базова комплектація, встановлює програму наший спеціаліст і не має різниці, де ви проживаєте.

   Для відкриття навчального матеріалу
на електронний ящик клієнта надійде індивідуальний пароль.
   Потім кожного тижня, розпочинаючи з вівторка, на електронний ящик клієнта буде приходить навчальний матеріал, розрахований на 3 заняття.
   Для перевірки ефективності засвоєння навчального матеріалу 
після кожних 2-4 неділь навчання виконується практична контрольна робота, яка буде надіслана на електронний ящик клієнта і оцінюється за п'ятибальною шкалою.
   Термін виконання контрольної роботи 7 діб, якщо оцінка не задовольняє, то на протязі 14 діб можна її безкоштовно переписати.
   За умови написання усіх контрольних робіт на оцінку "відмінно", клієнт звільняється від здачі підсумкового іспиту
.
   99% хто у нас навчається так і роблять, успішно пишуть контрольні роботи і звільняються від іспиту.Програми 1С та інші програмні продукти ми продаємо по всіх містах України, в кожному обласному і районному центрі у нас є свої представники, тому кожний може купити програму 1С в будь-якому місті:
- купить 1С Київ, Київська область;
- купить 1С Чернігів, Чернігівська область;
- купить 1С Черкаси, Черкаська область;
- купить 1С Житомир, Житомирська область;
- купить 1С Вінниця, Вінницька область;
- купить 1С Хмельницький, Хмельницька область;
- купить 1С Полтава, Полтавська область;
- купить 1С Чернівці, Чернівецька область;
- купить 1С Ужгород, Закарпатська область;
- купить 1С Тернопіль, Тернопільська область;
- купить 1С Івано-Фраківськ, Івано-Франківська область;
- купить 1С Луцьк, Волинська область;
- купить 1С Рівне, Рівненська область;
- купить 1С Львів, Львівська область;
- купить 1С Кіровоград, Кіровоградська область;
- купить 1С Суми, Сумська область;
- купить 1С Херсон, Херсонська область;
- купить 1С Миколаїв, Миколаївська область;
- купить 1С Запоріжжя, Запорізська область
- купить 1С Луганськ, Луганська область;
- купить 1С Донецьк, Донецька область;
- купить 1С Харьків, Харківська область;
- купить 1С Дніпропетровськ, Дніпропетровська область;
- купить 1С Одеса, Одеська область;
- купить 1С Крим;

Успіхів Вам!

Copyright MyCorp © 2021
Бесплатный хостинг uCoz